lisc
Izabela Bogumił - Coaching zadbania emocjonalnego

Izabela Bogumił

Jestem certyfikowaną coachką zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu oraz mediatorką w oparciu o nurt Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga (NVC) oraz psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Instytut posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz EAGT (Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt).

Ukończyłam kurs Coachingu opartego na Empatii w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, zgodnie ze standardami kompetencyjnymi i etycznymi International Coach Federation (ICF) oraz Izby Coachingu (IC).

Jestem absolwentką Intensywnego Kursu Mediacji w Akademii NVC Anny Mills.
 

Prowadzę warsztaty rozwojowe z empatycznej komunikacji.

O mnie inaczej

Jestem mamą nastolatka zaciekawiona i zainspirowana światem Jego przeżyć i doświadczeń.

W wolnym czasie biegam i ćwiczę. Ruch na świeżym powietrzu sprawia, że łapię przysłowiowy wiatr w żagle, ładuję baterie i nabieram innej perspektywy na to co mi się przydarza.

Fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu. Zainspirowana nauką Ricka Hansona wcielam w życie zasadę neuronalnego zapisywania pozytywnych doświadczeń z życia. Teoria tworzenia nowych połączeń neuronalnych przez całe nasze życie napawa nadzieją i radością.

A poza tym lubię pytać. Jak mawiał Albert Einstein:

„Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istniej bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć.”

Izabela Bogumił - Coaching zadbania emocjonalnego
lisc

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu